Reklama
Reklama

Dzięki naszym czytelnikom udało się zebrać środki na zakup specjalistycznego aparatu do masażu

Dwa dni temu informowaliśmy na naszych łamach o zbiórce środków na specjalistycznych aparat do masażu. Dziś wiemy, że zbiórka zakończyła się sukcesem.

Kilka dni temu do naszej redakcji napisała pani Lidia wieloletnia wolontariuszka i założycielka fundacji Pomocna Mama. Działania społeczne zostały przerwane przez raka piersi, który zmusił panią Lidię do prośby o pomoc w zakupie specjalnego aparatu do masażu uciskowego sekwencyjnego, który ułatwi rehabilitację.

Potrzebna była stosunkowo niewielka kwota 7000 złotych, ale pani Lidia przez lata wszystkie swoje oszczędności przeznaczała na działania fundacji i nie mogła sobie pozwolić na zakup sprzętu. Całe szczęście pomogli nasi czytelnicy, którzy po publikacji w ciągu zaledwie dwóch dni zebrali brakujące 6000 złotych -Dzięki Państwu udało się zebrać nawet ponad 100 % na zakup aparatu, który tylko przez chwilę posłuży mnie, a potem podopiecznym Fundacji Pomocna Mama. Bardzo serdecznie dziękuję za reakcję. Jak tylko aparat będzie zakupiony, a ja stanę na nogi zacznę zapraszać kobiety - pisze pani Lidia.

Dziękujemy naszym czytelnikom za pomoc.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro