Reklama

Policja poszukuje zaginionego Michała Fiszera

Policjanci poszukują zaginionego Michała Fiszera, który na początku grudnia wyszedł z domu i od tej pory nie kontaktował się z rodziną.

Informacje o zaginięciu 35-letniego mężczyzny otrzymali policjanci z komisariatu w Wyrzysku -9 grudnia mężczyzna wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru ciemno niebieskiego, buty sportowe koloru szarego, kurtkę zimową koloru ciemno niebieskiego - informuje policja. Osoby, które posiadają informacje o losie zaginionego, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać pod numerami67 353 14 44 lub 112.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 lutego!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To ma być bardzo zimna noc. Temperatura spadnie nawet do -20 stopni Celsjusza
-11℃
-16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
30.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro