Reklama

Kobiety, które pomagają najwiekszym gwiazdom rapu. 10-lecie agencji Bashesh

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

W Hali Ziemi MTP odbędzie się jubileusz Basheshu. Trzon agencji reprezentującej interesy czołówki polskiej sceny rapowej stanowią młode mamy.

Agencja Bashesh powstała przed dekadą. Na początku była to jednoosobowa działalność eventowo-koncertowa, teraz stanowi dobrze prosperującą firmę, zajmującą się organizacją tras koncertowych artystów, a także biznesową stroną ich działalności. Zatrudnienie znalazły w niej cztery osoby. Jak mówi założycielka Basheshu, zupełnie przypadkiem są to same dziewczyny. Wszystkie w ostatnim czasie łączą pracę menedżerek gwiazd rapu z rolą młodych mam. - Z dziewczynami się śmiejemy, że Bashesh to milfo-przedsiębiorstwo, mamy nawet taki hasztag - powiedziała przed kilkoma miesiącami Nizio w wywiadzie dla portalu FPiec.pl.

- Wcale się nie upierałam, by zatrudniać tylko kobiety z dziećmi, to wyszło naturalnie. Trzon firmy stanowią babki, co pokazuje, że można sobie poradzić i da się pogodzić rolę kobiety-matki z kobietą-pracującą. Nie jest to łatwe i czasem trzeba się mocno nagimnastykować, ale da się. Każdemu życzę takich pracownic jakie mam
- tłumaczyła szefowa Basheshu w tym samym wywiadzie.

Na uwagę zasługuje też grono artystów, które po 10 lat działalności znaleźli się w stajni Basheshu. Firma z Wrześni pomaga w biznesach przedstawicielom pierwszej ligi polskiego rapu. Nizio była już m.in. menedżerką Rycha Peji - i to w najgorętszym dla niego okresie, bo w czasie wybryku w Zielonej Górze. Teraz pod skrzydłami Basheshu znajdują się m.in. Kękę, Paluch, Słoń, Sheller, Kali. Część z nich można usłyszeć na jubileuszowej imprezie, która odbędzie się w piątkowy wieczór w Hali Ziemi MTP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro