Reklama
Reklama

Peja i Kasta byli wrogami, teraz zagrali wspólny koncert. "Formalnie zgoda była od 12 lat"

fot. Instagram
fot. Instagram

Ryszard "Peja" Andrzejewski zagrał w miniony weekend wspólny koncert z Waldemarem Kastą.

Konflikt pomiędzy panami zaczął się niemal dwie dekady temu. Peja krytykował poznańskie Killaz Group, którego członkiem był m.in. DonGuralesko, tworzący wraz z Kastą (znanym wówczas jako "Wall-E") Kasta Skład. Obie strony nie szczędziły sobie negatywnych słów, a w 2002 roku, podczas koncertu poznaniaka we Wrocławiu, na scenę wtargnął Kasta i koncert prawie zakończył się rękoczynami.
Lata mijały, Peja w tym czasie pogodził się z Killaz Group, nagrywał z nimi utwory, ale o jego stosunkach z wrocławianinem wiadomo było niewiele. To zmieniło się kilka dni temu. Obaj raperzy wystąpili na koncercie projektu "Druga Strona Ulicy - Sztuka Niepodległa".
- Formalnie to zgoda od 11-12 lat ale pierwszy raz w ciągu tego całego okresu razem na scenie na wspólnym koncercie, bo "należy się zmieniać by jakim jest się pozostać..." obaj mamy stare nagrania video z całego zajścia we wrocławskim Kolorze - może kiedyś ktoś z nas puści to w neta, żeby młodzi wiedzieli jak się załatwiało takie rzeczy w czasie beefu :-) pozdro kasta - napisał Peja na swoim Instagramie.
Peja szykuje się właśnie do wydania nowej płyty. Krążek "25 godzin" pojawi się na rynku 14 grudnia.

Formalnie to zgoda od 11-12 lat ale pierwszy raz w ciągu tego całego okresu razem na scenie na wspólnym koncercie😎 bo "należy się zmieniać by jakim jest się pozostać..." obaj mamy stare nagrania video z całego zajścia we wrocławskim Kolorze - może kiedyś ktoś z nas puści to w neta, żeby młodzi wiedzieli jak się załatwiało takie rzeczy w czasie beefu:-) pozdro @waldemar_kasta #wwa #koncert #sto_lat_niepodległości #rap #hip_hop #unity #peja #kasta #wall_e #slums_attack

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Post udostępniony przez Peja Slums Attack (@pejaslumsattack)

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro