Reklama
Reklama

Piątkowa impreza w Poznaniu upłynie pod znakiem ratowania zwierząt. Zainteresowanie wydarzeniem zadeklarowało już 950 osób

fot. zdjęcie z ilustracji eventu

"Raving For Animal Saving" to impreza, której cały zysk trafia na rzecz fundacji MASZ NOSA. Teraz przyszedł czas na jej poznańską odsłonę.

- Czy można sobie wyobrazić lepszą formę pomocy głodującym zwierzętom niż od****nie całonocnego rejwu? - zapytują w tekście facebookowego wydarzenia organizatorzy eventu, odbywającego się w piątkową noc w klubie NOT, przy ul. Wieniawskiego.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Motywem przewodnim imprezy jest pomoc zwierzętom i taki też był klucz w doborze występujących na niej artystów. - Na imprezę postanowiliśmy zaprosić wszystkich chętnych dj-ów, którzy chcą pomóc zwierzakom i odnajdują się w konwencji muzycznej - informują organizatorzy. Na pomoc zwierzętom poprzez granie muzyki zdecydowali się: ART. NULL live! (Wrocław), Kill Blinton (Hrabioza), Marcin Sikora, pockerfield, Saxo (Analogen), Spete (LOW Kollektiv/ Technokracja), Switch (HCL).

Cena biletu rozpościera się od 10 do 20 zł. Organizatorzy pozostawiają imprezowiczom w tej kwestii wybór. Początek grania zapowiadany jest na 22:00. Brak szacowanego końca wydarzenia może oznaczać, że będzie ono trwało do wczesnych godzin rannych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiepskie warunki na drogach w Poznaniu przez opady śniegu
3℃
-2℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
22.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro