Reklama
Reklama

Ponad dwie minuty prawdy o ul. Obornickiej. Miażdżąca krytyka władz Poznania

fot. YT/MarcinW
fot. YT/MarcinW

W sieci pojawił się filmik, który punktuje absurdy wokół drogi wylotowej z Poznania. Oglądając to niejeden samorządowiec może się najeść wstydu.

Vloger podpisujący się jako MarcinW przedstawił otoczenie ul. Obornickiej, porównując warunki, które zapewnia miasto Poznań i sąsiadująca z nim gmina Suchy Las. Zestawienie wypada bardzo niekorzystnie dla Poznania. Oczywiście, w krótkim wideo można dokonać bardzo wybiórczego przedstawienia, jednak nie sposób odmówić vlogerowi racji. Otoczenie ul Obornickiej po stronie poznańskiej rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, o czym często alarmują nas także czytelnicy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przejścia dla pieszych, chodniki i drogi rowerowe, infrastruktura otaczająca przystanki - to tylko kilka z punktów wymienionych przez vlogera, w których Poznań nie dotrzymuje kroku przylegającej doń gminie. "Panie prezydencie, zmiany na Obornickiej w Poznaniu są konieczne" - kończy swój wywód MarcinW.

Film nie jest nowy, powstał jesienią 2016 roku. Niestety ciągle jest aktualny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
131.04 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro