Reklama
Reklama

Policja publikuje wizerunki sprawców uszkodzenia mienia. Rozpoznajesz ich? Dzwoń!

Sprawca z przystanku Włodarska
Sprawca z przystanku Włodarska

Wizerunek dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie mienia opublikowała poznańska policja. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policją.

Czwartego lutego niezidentyfikowany mężczyzna uszkodził wiatę przystanku Włodarska przy ulicy Naramowickiej. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamerę monitoringu zainstalowaną w autobusie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście na komisariacie na os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie pod numerem61 84 146 11.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Do drugiej dewastacji doszło 22 lutego przy ulicy Wierzbowej -Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak mężczyzna kopie drzwi wejściowe do budynku oraz windy - wyjaśnia Marta Mróz z policji. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, powinny kontaktować się z komisariatem przy ulicy Śniadeckich 27. Informacje można też przekazywać pod numerami61 84 124 11/12.

Informacje w obu sprawach można przekazywać też pod numerem alarmowym 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro