Reklama
Reklama

Przewodnicy zapraszają na spacer śladami Melpomeny

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Nowy Rok przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl rozpoczynają zupełnie nową wycieczką tematyczną. W przyszłym tygodniu odbędą się dwa spacery śladami Melpomeny.

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl najbardziej znani są z organizacji wycieczek tematycznych. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów i jeżyckich tajemnic. W sobotę, 10 lutego odbędą się dwie wycieczki -Zapraszamy na wycieczkę śladami Melpomeny, muzy dramatu, która była obecna w Poznania już od średniowiecza. Czekają nas opowieści o poznańskich aktorach i scenach teatralnych, a do jednego czy dwóch teatrów uda nam się wejść. Ale szczegółów na razie nie zdradzimy - zachęcają przewodnicy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

10 lutego odbędą się dwa spacery. Pierwszy rozpocznie się o godzinie 10, a drugi o 13. Przewodniczka będzie oczekiwała na uczestników spaceru przed wejściem do CK Zamek od strony Ogrodu Różanego.Udział w wycieczce jest darmowy, ale po spacerze można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro