Reklama

Jedenastolatka poinformowała służby ratunkowe, że jej siostra wpadła pod lód. Okazało się, że to... żart

zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjne

We wtorek policjanci i strażacy z Odolanowa zostali postawieni na nogi informacją o dziewczynce, która wpadła pod lód. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że zgłoszenie jest żartem, za którym stoi jedenastolatka.

Informacja o zdarzeniu dotarła do miejscowych służb we wtorek około godziny 15:30 -Na miejscu w działaniach wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, byli to policjanci i strażacy. W trakcie prowadzonych działań dyżurny ostrowskiej komendy ustalił do kogo należy telefon. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazane miejsce. Na miejscu policjanci ustalili, że 11-letnia dziewczynka, w trakcie zabawy z siostrą zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że jej siostra wpadła pod lód. Na szczęście był to fałszywy alarm i nikomu nic się nie stało - relacjonuje Małgorzata Łusiak z KPP w Ostrowie Wielkopolskim. O zdarzeniu poinformowano Wydział Rodzinny Sądu Rejonowego w Ostrowie Wlkp, który podejmie decyzję o ewentualnych działaniach wobec nastolatki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro