Reklama
Reklama

Policja poszukuje kobiety, która napadła na 87-latkę

Komenda Wojewódzka Policji opublikowała wizerunek kobiety, która w listopadzie napadła na starszą kobietę. Osoby, które rozpoznają napastniczkę, proszone są o kontakt z policją.

Do napadu doszło 15 listopada we Wrześni na ulicy Konopnickiej - Tego dnia do drzwi mieszkania starszej pani zapukała kobieta w wieku około trzydziestu lat. Po otwarciu drzwi sprawczyni zaatakowała 87-letnią pokrzywdzoną i wtargnęła do mieszkania, a następnie ukradła ponad 4 tysięcy złotych - informuje Adam Wojciński z miejscowej policji.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Rysopis napastniczki:

Wiek około 30 lat, 165-170 cm wzrostu, szczupła sylwetka. W dniu zdarzenia ubrana była w pikowany płaszcz koloru beżowego, czapkę bawełnianą koloru brązowego, na dłoniach białe rękawiczki, torebka koloru brązowego, czasami zakładała okulary.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście w komendzie przy ulicy Szkolnej 23 we Wrześni lub telefonicznie pod numerami(61) 437-52-84 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
16.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro