Reklama
Reklama

Uber z nową usługą w Poznaniu: kierowca dowiezie jedzenie!

fot. Kyle Carter / freeimages.com
fot. Kyle Carter / freeimages.com

UberEATS to nowa usługa oferowana przez Ubera w Poznaniu. Stolica Wielkopolski jest drugim miastem w Polsce, w którym kierowcy Ubera dostarczają klientom zamówione jedzenie.

Klienci Ubera przez aplikację UberEATS mogą już zamówić jedzenie. Usługa jest dostępna w Warszawie i Poznaniu. Wystarczy wybrać w aplikacji na jakie jedzenie mamy ochotę, zamówić je i czekać na dostawę. Uber liczy, że w Poznaniu czas dostawy będzie wynosić maksymalnie 30 minut. Koszt dostawy ma być natomiast stały i wyniesie 7,99 zł (niezależenie od liczby pokonanych kilometrów).

Co możemy zamówić w UberEATS? Możliwości jest mnóstwo. W ofercie znajdują się dania z kuchni japońskiej, włoskiej, polskiej, amerykańskiej, a także desery, fast food, sałatki, śniadania - w wielu przypadkach z restauracji, które normalnie nie oferują dowozów. Dowozy nie odbywają się jednak na terenie całego Poznania. Nie zamówimy jedzenia np. na Dębiec, Franowo czy Starołękę. UberEATS działa natomiast na terenie Starego Miasta, Jeżyc, Wildy (część), Łazarza, Rataj (część), Winiar czy Winograd. Płatność odbywa się przez internet - po prostu z naszej karty podanej w aplikacji ściągana jest kwota za jedzenie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
6.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro