Reklama

Miesiąc ćwiczeń na poligonie w Biedrusku. Może być głośno!

fot. CSWL Poznań
fot. CSWL Poznań

We wrześniu na poligonie w Biedrusku ponownie prowadzone będą ćwiczenia z użyciem ostrej amunicji. Wojsko ostrzega, że ćwiczenia mogą odbywać się również w nocy.

O ćwiczeniach na poligonie w Biedrusku poinformował komendant CSWL. Ćwiczenia będą odbywały się od 1 do 30 września i będą obejmowały zajęcia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki. Ćwiczenia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 15:00 oraz we wtorki, środy i czwartki od godziny 20:00 do 2:00. Dodatkowo od 18 września poligon będzie oczyszczany z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego, a to może się wiązać ze zwiększoną aktywnością patrolu rozminowania. Ze względu na bezpieczeństwo osób postronnych obowiązuje całkowity zakaz wstępu osobom nieupoważnionym na teren poligonu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
36.31 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro