Reklama
Reklama

"Złodziej dziecięcej radości": ukradł z przyblokowego ogródka sowę, flaminga i krasnala!

Figurki skradziono z tego ogródka | fot. Magdalena Szmigiel-Taube

Na Piątkowie trwają poszukiwania złodzieja, który z przyblokowego ogródka "cieszącego oko każdego dziecka" ukradł... sowę, flaminga i krasnala.

Apel o pomoc w dotarciu do złodzieja pojawił się w środę na Facebooku. - Złodziej dziecięcej radości z ogródka przy bloku nr 4 na osiedlu B.Chrobrego - pisze Magdalena Szmigiel-Taube. - Zginęła: SOWA, FLAMING i KRASNAL - dodaje. Ogródek znajduje się obok miejsca pracy Szmigiel-Taube - miejsca, do którego przychodzą dzieci, by brać udział w zajęciach artystycznych.

- Ogródek cieszy oko każdego przechodzącego obok niego dziecka, ponieważ jest kolorowy i jest w nim dużo różnych "stworów" cieszących się wielką sympatią u najmłodszych. Niestety znalazł się ktoś, kto postanowił przywłaszczyć sobie kilka z nich! Komentarz jest tu chyba zbędny. Nie sądzę,że "figurki" się odnajdą lub zostaną zwrócone, ale uważam, że takie informacje powinny iść w "Piątkowski Świat" - dodaje.

Kobieta prosi o udostępnianie informacji, bo może dzięki temu dotrze ona do złodzieja i chociaż go... zawstydzi. - Piszę w imieniu swoim i pana, który bezinteresownie i całkowicie z dobrej woli opiekuje się tym kawałkiem ziemi przyblokowej - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
7.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro