Reklama
Reklama

Policjanci odzyskali pojazdy skradzione na terenie Wielkiej Brytanii

Policjanci z Czarnkowa odzyskali ciężarówkę oraz motocykl, które skradziono na terenie Wielkiej Brytanii. Właściciel posesji, na której odkryto skradzione pojazdy, usłyszał zarzuty paserstwa.

Informacje o lokalizacji skradzionej ciężarówki została przekazana czarnkowskim policjantom przez oficera łącznikowego przy ambasadzie w Londynie. Z przekazanych informacji wynikało, że lokalizator gps ciężarówki wskazał miejsce w okolicy Połajewa -Natychmiast do tej sprawy zostali skierowani czarnkowscy kryminalni, którzy przeprowadzili rozpoznanie rejonu logowania się pojazdu. Już w ciągu godziny ustalili i wytypowali jedną z posesji, którą przeszukali. Tam znaleźli utracony pojazd. Z ustaleń mundurowych wynika, iż ciężarówka ,,wyjechała" na fałszywych tablicach rejestracyjnych z Wielkiej Brytanii na początku czerwca br. Policjanci zabezpieczyli i przewieźli pojazd na policyjny parking - relacjonuje Karolina Górzna-Kustra z miejscowej policji. Przy okazji okazało się, że to niejedyny skradziony pojazd - Podczas przeszukania policjanci dodatkowo znaleźli motocykl marki Honda z 2016 roku, figurujący w systemie policyjnym jako utracony na terenie Wielkiej Brytanii 10 maja br. - dodaje Górzna-Kustra. Trwa też sprawdzanie innych pojazdów znajdujących się na posesji.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

35-letni właściciel posesji usłyszał już dwa zarzuty paserstwa. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
1.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro