Reklama
Reklama

Marcelińska: dwie kradzieże rowerów z parkingu biurowca. Rozpoznajesz ich?

W czwartek 25 maja, przy biurowcu PGK I przy ulicy Marcelińskiej 90 doszło do kradzieży dwóch rowerów. Uwieczniono ich na nagraniach z monitoringu.

Z prośbą o pomoc w poszukiwaniach złodziei zwrócił się do nas jeden z właścicieli skradzionego roweru. - Cała sytuacja odbywała się około godziny 14.00 25 maja. Skradziono mój rower oraz jeszcze jednego pracownika biura. Sprawa została zgłoszona na policję. Osobiście udałem się do administratora budynku z prośbą o zabezpieczenie nagrania z owego dnia i godziny - wyjaśnia Kamil.

Na zdjęciach z monitoringu widać dwóch mężczyzn, którzy kradną z rowerowego parkingu dwa rowery. - Jeden ze złodziei podszedł z odsłoniętą twarzą pod samą kamerę, drugi ze sprawców jest dalej, bardziej osłonięty, ma czapkę bejsbolówkę i okulary lecz widać, że ma wytatuowane całe lewe przedramię - dodaje Kamil.

Skradzione rowery to: Kross Hexagon X6 XL z 2017 roku oraz Scott Scale 80 z 2008 roku. Policja potwierdza, że zajmuje się tą sprawą. Jeśli rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć - skontaktuj się z policjantami z Grunwaldu pod numerem 61 84 12111.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro