Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2

Wings for Life World Run w Poznaniu: „na Śródce stoi 800 samochodów w miejscu, bo nie ma przyjazdu”

j
niedziela, 7.05.2017 r.
godz. 15.20
j | niedziela, 7.05.2017 r., godz. 15.20
Wings for Life World Run w Poznaniu: „na Śródce stoi 800 samochodów w miejscu, bo nie ma przyjazdu”
fot. Czytelnik

Jak już wielokrotnie informowaliśmy w niedzielę w Poznaniu odbywa się bieg Wings for Life World Run. W związku z tym wprowadzone zostały zmiany na poznańskich ulicach.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 989 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 998 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Biegacze wyruszyli o godzinie 13:00 z terenu toru regatowego Malta i pobiegli trasą: ul. abpa Baraniaka - ul. Jana Pawła II (jezdnia wschodnia) - rondo Rataje - ul. Krzywoustego - ul. Królowej Jadwigi - ul. Niezłomnych - al. Niepodległości - ul. Solna - ul. Wolnica - ul. Małe Garbary - ul. Wyszyńskiego - rondo Śródka - ul. Podwale - ul. Prymasa Hlonda - ul. Główna - ul. Gnieźnieńska - pętla poza miastem.

Jak już wcześniej wielokrotnie informowaliśmy w godzinach od godziny 12:00 na trasie biegu kierowcy będą musieli się liczyć z wprowadzonymi zmianami. O wszystkich szczegółach pisaliśmy tutaj. Ponadto dla osób, które chciałyby uzyskać dodatkowe informacje uruchomiona została specjalne infolinia czynna jeszcze dziś do godziny 17:00. Wszystkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 575 11 33 09.

Mimo wszystko na trasie biegu pojawiły się miejsca, gdzie kierowcy stali w korku. Jak donosi nasz czytelnik, było tak między innymi w okolicach Środki.  Na Śródce stoi 800 samochodów w miejscu, bo nie ma przyjazdu. Ludzie z obsługi objazdów nie mają pojęcia, co się dzieje – napisał.

Przypominamy, że zgodnie z informacją od organizatorów utrudnienia w mieście powinny zakończyć się około godziny 15.