Reklama
Reklama

Apele nie pomogły: przed Nowym ZOO ogromne kolejki do kas!

fot. Ela
fot. Ela

1 maja poznańskie Nowe ZOO przeżywa prawdziwe oblężenie. Nie pomogły apele o to, by kupować bilety przez internet, które umożliwiają szybsze dostanie się na teren ogrodu zoologicznego. Ludzie stoją w ogromnych kolejkach do kas. Tworzą się także korki na drodze dojazdowej.

Majówka to każdego roku czas, w którym poznaniacy, ale też turyści z całej Polski, odwiedzają poznański ogród zoologiczny. I w tym roku pogoda pozwala na długie spacery, dlatego w Nowym ZOO pojawiły się tłumy. Niestety wiele osób nie posłuchało apeli pracowników ZOO o to, by kupować bilety wstępu do ZOO przez internet.
Również na naszym portalu apelowaliśmy o to w ubiegłym tygodniu. Bilety zakupione w internecie mogą wejść na teren ogrodu osobno oznakowanym wejściem, a tym samym nie muszą czekać w kolejce do kasy. - Biletów nie trzeba drukować, wystarczy okazanie qr kodu w telefonie - mówiła kilka dni temu Małgorzata Chodyła, rzeczniczka ZOO.
Dziś mija rok od momentu wprowadzenia możliwości kupowania biletów do ZOO przez internet. Przy wejściu do Nowego ZOO zamontowano biletomat, w którym można płacić tylko kartą. Pojawił się tutaj także bankomat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.12 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro