Reklama
Reklama

Tragedia w Pile: nie żyje 2-latka. Została pobita?

Szpitalny Oddział Ratunkowy w pilskim szpitalu | fot. szpitalpila.pl
Szpitalny Oddział Ratunkowy w pilskim szpitalu | fot. szpitalpila.pl

2-letnia dziewczynka zmarła we wtorek w pilskim szpitalu, do którego trafiła z poważnymi obrażeniami. Zatrzymano matkę dziewczynki i jej partnera. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Informację jako pierwszy podał portal faktypilskie.pl. Dziecko trafiło do szpitala rano, było w stanie ciężkim. - Podczas badania na głowie 2-latki stwierdzono kilka krwiaków: za uchem, koło żuchwy i najbardziej rozległy w okolicy skroniowo-ciemieniowej. Kilka krwiaków dziewczynka miała także na ciele - podaje portal. Po przeprowadzeniu kolejnych badań okazało się, że dziewczynka miała złamanie czaszki. Zdecydowano się na operację ratującą życie, podczas której 2-latka zmarła.

Ponieważ obrażenia dziecka mogły wskazywać, że zostało ono pobite, ordynator szpitala o sprawie poinformował służby. Na środę zaplanowano sekcję zwłok. W związku ze sprawą zatrzymano matkę 2-latki oraz jej męża, który nie jest biologicznym ojcem dziecka. Mają zostać przesłuchani. Kobieta ma jeszcze dwoje dzieci. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
23.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro