Reklama
Reklama

Poznańska policja szuka 2 mężczyzn: jednego za groźby, drugiego za kradzież

fot. Policja
fot. Policja

Policja publikuje wizerunek dwóch mężczyzn, którzy są poszukiwani w związku z 2 incydentami, które miały miejsce w Poznaniu.

Do pierwszego z nich doszło 26 grudnia w tramwaju nocnym. Około 1.00 w nocy młody mężczyzna jadącym tramwajem z Mostu Teatralnego w stronę Piątkowa przy przystanku Kurpińskiego zaczął grozić jednemu z pasażerów. Poszukiwany mężczyzna ma około 20-25 lat, 170 cm wzrostu, jest szczupły. W dniu zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę, jasne buty, a na głowie miał czapkę z napisem Puma.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA


Drugi z poszukiwanych mężczyzn 2 lutego ukradł w sklepie ze sprzętem elektronicznym przy Al. Solidarności konsolę do gier. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Poszukiwany ma około 20-30 lat, był ubrany w czarną kurtkę, jeansy i ciemne buty.

Jeśli rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Piątkowa osobiście (os. Jana III Sobieskiego 115) lub telefonicznie pod numerem 61 84 146 11 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro