Reklama
Reklama

Kontuzje dwóch piłkarzy Kolejorza?

Putnocky i Trałka (w środku) tuż przed piątkowym meczem fot. Roger Gorączniak
Putnocky i Trałka (w środku) tuż przed piątkowym meczem fot. Roger Gorączniak

Nenad Bjelica nie miał w piątek pełnego komfortu przy wyborze składu i bardzo możliwe, że podobnie będzie w kolejnym spotkaniu.

Kontuzje wykluczyły ze spotkania z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza Nickiego Bille Nielsena i Mihaia Raduta, a Jan Bednarek został odsunięty od treningów ze względu na ospę wietrzną.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wspomniana trójka powinna być do dyspozycji trenera na mecz z Piastem Gliwice (18 lutego), ale sztab oczekuje teraz na pełny raport medyczny po konfrontacji ze Słoniami.

Już w pierwszej połowie boisko opuścił Łukasz Trałka. Kapitan Kolejorza po starciu z jednym z rywali przez kilka minut kontynuował grę, ale w końcu zastąpił go Abdul Aziz Tetteh. - Łukasz skręcił nogę, jest ona bardzo spuchnięta. Więcej dowiemy się po sobotnich badaniach - powiedział Nenad Bjelica na pomeczowej konferencji.

Problemy mięśniowe miał z kolei Matus Putnocky: w drugiej połowie bramkarz przez kilka minut korzystał z pomocy fizjoterapeutów, ostatecznie mógł pozostać na boisku do ostatniego gwizdka sędziego. Również w jego przypadku trzeba poczekać na dokładną diagnozę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro