Reklama
Reklama

Sylwester - zakupy krócej niż zwykle

W Sylwestra większość sklepów, galerii handlowych i supermarketów skróciła swój czas pracy. Więc, jeśli ktoś chce kupić sylwestrową kreację na ostatnią chwilę lub uzupełnić domowe zapasy musi się pospieszyć.

W Sylwestra trudniej niż zwykle będzie również zrobić zakupy. Należy pamiętać, że wszystkie sklepy będą zamknięte znacznie wcześniej. Tylko do godziny 15:00 będzie czynna między innymi Galeria Malta, Avenida, King Cross Marcelin. O godzinę dłużej, bo do godziny 16:00 czynny będzie Stary Browar, Pestka i Plaza. Do godziny 17 czynna będzie Galeria Posnania. Natomiast do godziny 18:00 zakupy zrobimy w Biedronce i Lidlu. Z kolei niektóre sklepy franczyzowe takie jak Żabka czy Lewiatan czynne będą w godzinach ustalonych przez właścicieli poszczególnych sklepów.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

1 stycznia wszystkie centra handlowe i duże markety będą zamknięte. Zakupy będzie więc można zrobić jedynie na stacjach benzynowych i w mniejszych sklepach osiedlowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
16.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro