Trwają poszukiwania 43-letniej Magdaleny Ciołek. Policja prosi o pomoc
Dodano niedziela, 2.10.2016 r., godz. 10.27
Kobieta poszukiwana jest od maja 2014 roku. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Magdaleny Ciołek proszone są o kontakt z policją.
Trwają poszukiwania zaginionej Magdaleny Ciołek. Kobieta po raz ostatni widziana była w miejscu zamieszkania - na ulicy Głogowskiej w Poznaniu w maju 2014 roku. Od tego czasu nie kontaktowała się z rodziną.
Rysopis zaginionej: wzrost 170 cm, waga ok. 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond, oczy szare, twarz owalna, uszy normalne, nos normalny.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Grunwald pod numerem telefonu (61) 841-21-36 lub 61-841-21-11 - czynny całą dobę.