Reklama
Reklama

Nieudolna próba kradzieży beczek z piwem. Sprawcy byli pijani

Kilka dni temu obsługa bydgoskiego monitoringu miejskiego zauważyła dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukryć stalową beczkę z piwem. Na miejsce skierowano patrol policji, który ustalił, że mężczyźni ukradli dwie beczki z pobliskiego lokalu.

Mężczyzn dźwigających stalową beczkę zauważył operator miejskiego monitoringu -Z obserwacji wynikało, że osoby te znajdują się pod znacznym wpływem alkoholu. Co więcej, po ich zachowaniu można było wnioskować, że beczka ta została najprawdopodobniej skradziona z pobliskiego lokalu. Mężczyźni próbowali ją zamaskować w zieleni znajdującej się pomiędzy chodnikiem a budynkiem - relacjonuje Przemysław Słomski z bydgoskiej policji. Na miejsce skierowano patrol policji - Policjanci zastali 54 i 53-latka w trakcie maskowania łupu. Na miejscu okazało się, że ukradli dwie beczki. Jedna z nich była już schowana w zieleni kilka metrów dalej. Obaj zostali zatrzymani i dowiezieni do policyjnego aresztu. Byli pijani, mieli po około dwóch promili alkoholu w organizmie - dodaje Słomski. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro