Reklama

W sobotę pogrzeb Ewy Tylman

W najbliższą sobotę odbędzie się pogrzeb Ewy Tylman, która zaginęła w listopadzie ubiegłego roku w centrum Poznania. Jej ciało znaleziono w Warcie w ubiegłym tygodniu. Rodzina apeluje o uszanowanie prywatności w trakcie uroczystości.

W sobotę, 6 sierpnia, w Koninie odbędzie się pogrzeb Ewy Tylman. Ciało zaginionej w listopadzie ubiegłego roku kobiety odnaleziono w zeszłym tygodniu w Warcie na terenie Czerwonaka. W tym tygodniu prokuratura oficjalnie potwierdziła, że to zwłoki 26-latki - konieczne było przeprowadzenie badań DNA.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Ciało Ewy Tylman po przeprowadzeniu dodatkowych badań (nie ograniczono się do badań DNA - kolejne mają pomóc ustalić m.in. przyczynę śmierci kobiety) zostało wydane rodzinie. Gazecie Wyborczej udało się porozmawiać z bratem zmarłej. Piotr Tylman apeluje, by dziennikarze uszanowali prywatny charakter uroczystości. - Oczywiście przyjść może każdy, kto chce pożegnać Ewę, ale chcielibyśmy, żeby dziennikarze uszanowali prywatny charakter tej uroczystości. Prosimy, by nie było kamer, fotoreporterów. Nie zachowujcie się jak hieny - mówi w rozmowie z GW.

Przypominamy, że w areszcie wciąż znajduje się Adam Z., który usłyszał zarzut zabójstwa Ewy Tylman z zamiarem ewentualnym. W tym tygodniu ujawniono także, że przy ciele zaginionej znaleziono jej telefon komórkowy. Trwają próby odtworzenia materiałów, które mogły znajdować się na smartfonie. Mogą one uzupełnić materiał dowodowy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro