Reklama
Reklama

Burza po słowach lechity. Wulgarnie skomentował zachowanie kibica (wideo)

fot. kadr z filmu na youtube

W mediach społecznościowych wrze. Jeden z piłkarzy Lecha Poznań, prawdopodobnie Łukasz Trałka, w wulgarny sposób skomentował zachowanie jednego z kibiców podczas odjazdu zespołu do Warszawy.

O spotkaniu fanów Kolejorza z zawodnikami pisaliśmy już wcześniej. Wydarzenie to zostało jednak przyćmione za sprawą nagrania umieszczonego w internecie przez Nickiego Billego Nielsena. Szybko zostało ono usunięte, ale po raz kolejny okazało się, że w sieci nic nie ginie.

- Nie bij w ten autokar pało jeb*** - słyszymy w tle nagrania. Większość przypisuje te słowa Łukaszowi Trałce. Kapitan Kolejorza miał zareagować w ten sposób na zachowanie fanów, którzy uderzali w jadący autokar.

W internecie zawrzało. - Proszę go zapytać dlaczego na spotkaniach udaje zaangażowanego, a w autobusie mówi co myśli o kibicach - napisał do nas czytelnik Piotr.

- Dla sprostowania ludzi którzy winę widzą w kibicach walących w autokar. Gesty były czysto dodające otuchy przed jutrzejszym meczem, a nie żaden wandalizm! - skomentował jeden z użytkowników serwisu youtube (pisownia oryginalna).

Co o takim zachowaniu myślą czytelnicy epoznan.pl? Prosimy o opinie w komentarzach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
19℃
11℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
8.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro