Reklama
Reklama

Izabella Łukomska-Pyżalska o przeszłości męża: czy to taka straszna rzecz? Ja też nie jestem święta

fot. Roger Gorączniak

Izabella Łukomska-Pyżalska była gościem programu Wojciecha Jagielskiego na antenie Superstacji. Prezes Warty Poznań opowiadała o dzieciach, swoim wejściu w świat futbolu, ale musiała też zmierzyć się z pytaniami o przeszłość swojego męża.

Jakub Pyżalski oskarżany był między innymi o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Grupa miała napadać na TIR-y. Pyżalski przyznał się jedynie do zakupu nielegalnych, pochodzących z przemytu papierosów. O początkach związku z Jakubem Pyżalskim opowiadała prezes Warty na antenie Superstacji - Jak poznałam mojego męża, to była to jakaś luźniejsza znajomość, która po jakimś czasie przerodziła się w jakieś poważne uczucie i poważny związek. Na początku mówiłam, fajny, dobrze wygląda, będziemy się dobrze bawić. Wojciech Jagielski dopytywał jednak, czy Łukomska-Pyżalska miała świadomość, skąd jej mąż miał duże pieniądze - Wiedziałam co robił wcześniej, Czy to jest jakaś taka straszna rzecz? No wiadomo, że zależy jak na to spojrzeć. Są różne rzeczy i trzeba też patrzeć na to, kto jakim jest człowiekiem i można różne rzeczy wybaczyć. Ja też nie uważam się za jakąś osobę świętą - powiedziała Łukomska-Pyżalska.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro