Reklama
Reklama

Głogowska/Hetmańska: pęknięcie szyny. "Nie zagraża bezpieczeństwu"

fot. czytelnik

W pobliżu skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej nasz czytelnik zauważył pęknięcie szyny na torowisku tramwajowym. Zgłosił to MPK, ale interwencji nie podjęto. Przewoźnik wyjaśnia, że takie pęknięcie nie stanowi zagrożenia, a remont tego fragmentu torowiska jest planowany na czerwiec.

O sprawie poinformował nas czytelnik. - Od jakiegoś czasu jest spore pęknięcie szyny w rejonie skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Konkretnie na przystanku w stronę Rynku Łazarskiego vis a vis Lewiatanu - pisze. - Pisałem do MPK, ale kompletna ignorancja (...). A później dziwimy się, że co chwilę tramwaje się wykolejają - dodaje.

Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub lub tel. 512 526 525 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA


Iwona Gajdzińska z MPK zapewnia, że pęknięcie to nic groźnego. - Pękniecie widoczne na zdjęciu nie zagraża bezpieczeństwu przejazdu, a stan torowisk monitowany jest przez nasze służby. Tuż po państwa interwencji ponownie sprawdziliśmy stan torowiska - mówi.

- Roboty związane z wymianą zwrotnic w węźle Głogowska/Hetmańska od strony Rynku Łazarskiego planowane są na czerwiec tego roku - kończy Gajdzińska.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
8℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
2.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro