Reklama
Reklama

ZOO: zwierzęta też obchodzą Tłusty Czwartek

fot. ZOO Poznań
fot. ZOO Poznań

Ludzie zajadają się dziś pączkami i faworkami, a mieszkańcy ZOO nie pozostają w tyle. Kuce i osiołki dostały prezent z okazji Tłustego Czwartku, ale uspokajamy - z pączkami nie ma nic wspólnego!

Pracownicy poznańskiego ogrodu zoologicznego słyną z tego, że zapewniają swoim podopiecznym nietypowe atrakcje. Co jakiś czas na wybiegach zwierząt lądują zabawki-niespodzianki lub niestandardowe przekąski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Tym razem zwierzętom postanowiono umilić czas w Tłusty Czwartek. Bez obaw - nie dostały pączków, które mogłyby im zaszkodzić. - Tłusty Czwartek! Tłusty - a więc na bogato! Nasze kuce i osiołki dostały nowe lizawki smakowe: marchewka, jabłko i banan - zdradzają pracownicy ZOO.

Lizawki mają kształt kuli i są dwustronne - z jednej strony znajduje się jeden smak, a z drugiej - drugi. Lizawki zamontowano w środę, a w czwartek... już były puste. Kucyki i osiołki najwyraźniej bardzo polubiły prezent.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro