Reklama
Reklama

Złodzieje ukradli motorówkę WOPR-u. Policja poszukuje świadków

W nocy z wtorku na środę doszło do kradzieży motorówki należącej do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Łódź znajdowała się na przyczepie, która zaparkowana była na jednej z posesji przy ulicy Nad Jeziorem w Kiekrzu.

Informacje o kradzieży dotarły do poznańskich policjantów w środę rano. Łupem złodziei padła łódź motorowa RIB Sportis z silnikiem zaburtowym Yamaha. Wartość Łodzi to ponad 270 tysięcy złotych -Do kradzieży doszło pomiędzy godziną 1.30 a 9.00. Łódź znajdowała się na terenie posesji przy ulicy Nad Jeziorem. Łódź w momencie kradzieży znajdowała się na szarej przyczepie i zakryta była folią koloru szarego - relacjonuje Dominika Pupkowska-Bral z wielkopolskiej policji. Policjanci poszukują osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia. Szczególnie poszukiwani są kierowcy samochodów, którzy w nocy przemieszczali się w okolicyKiekrza, Rokietnicy, Baranowa, Przeźmierowa i innych miejscowości w tej okolicy.

Informacje można przekazywać osobiście w komendzie policji Poznań Jeżyce przy ulicy Kochanowskiego 16 lub telefonicznie pod numerem61 84 122 11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro