Reklama
Reklama

Łukasz Trałka: od soboty ruszymy w górę tabeli

fot. Roger Gorączniak, archiwum
fot. Roger Gorączniak, archiwum

"Efekt nowej miotły" - ten zwrot zastąpił w mediach zajmujących się Lechem Poznań słowo "przełamanie". Zawodnicy Kolejorza liczą, że zmiana trenera pozytywnie wpłynie na osiągane wyniki. Łukasz Trałka zapowiada marsz w górę tabeli.

Kapitan mistrzów Polski przyznał, że wraz z nowym sztabem przyszły pewne zmiany w treningach. - Każdy wnosi coś nowego: inne podejście, inny trening. Najważniejsze, żebyśmy zmienili sytuację w tabeli. Po to szkoleniowiec do nas przyszedł i jestem przekonany, że od soboty ruszymy - powiedział Trałka w rozmowie z Lech TV.

Czy zmiana wpłynęła na piłkarzy również pod względem mentalnym? - Jest trochę świeżości, trzeba się przestawić z tego marazmu i spuszczania głowy na dół. Musimy myśleć bardziej pozytywnie - analizował defensywny pomocnik.

W polskich rozgrywkach (liga i Puchar Polski) Lech pokonał w tym oku tylko Lechię Gdańsk i Ruch Chorzów. To właśnie Niebiescy przyjadą w sobotę na INEA Stadion. - To nie ma znaczenia. Kto by nie przyjechał, trzeba punktować - stwierdził Trałka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
28.13 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro