Reklama
Reklama

Maciej Skorża: nie chcę się wypowiadać na temat mojej posady

fot. Roger Gorączniak, archiwum

W łatwym do przewidzenia nastroju był na konferencji po spotkaniu Cracovia - Lech Poznań trener Kolejorza, Maciej Skorża. Szkoleniowiec nie chciał odpowiadać na pytania dotyczące jego przyszłości.

Mistrz Polski wygrał w sezonie 2015/16 ekstraklasy jeden mecz, dwa zremisował i aż ośmiokrotnie schodził z boiska pokonany. 5 punktów nie pozwoliło na wyprzedzenie po 11. kolejce jakiegokolwiek rywala.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

W niedzielę Lech znów rozczarował i przegrał 2:5. - Po katastrofalnym początku spotkania próbowaliśmy się otrząsnąć. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni. W drugiej połowie próbowaliśmy odwrócić losy meczu, ale traciliśmy kolejne bramki. W obronie graliśmy dzisiaj fatalnie. Dawno nie pamiętam kiedy drużyna prowadzona przeze mnie straciła aż 5 bramek. Nie chce się wypowiadać w dniu dzisiejszym na temat mojej posady - powiedział trener Skorża, cytowany przez cracovia.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro