Reklama
Reklama

Policja poszukuje mężczyzny, który kradł paliwo ze stacji benzynowych

fot. policja
fot. policja

Policja poszukuje mężczyzny, który kradł paliwo ze stacji benzynowych w Poznaniu, Suchym Lesie i Swarzędzu. Wizerunek mężczyzny został uwieczniony na monitoringu jednej z okradzionych stacji.

Poszukiwany mężczyzna przyjeżdżał na stację samochodem Fiat Palio Weekend w kolorze srebrnym lub czerwoną Oplem Corsą - Mężczyzna tankował paliwo do pojemników i odjeżdżał ze stacji nie płacąc. W jednym z przypadków dokonując kradzieży paliwa ze stacji benzynowej w Poznaniu dopuścił się również kradzieży rozbójniczej - relacjonuje Patrycja Banaszak z policji. W trakcie kradzieży mężczyzna używał kradzionych tablic rejestracyjnych. W trakcie jednej z kradzieży wizerunek mężczyzny został utrwalony za pomocą kamer monitoringu - Z dotychczasowych ustaleń wynika, że to mężczyzna w wieku ok. 30 - 35 lat, średniej budowy ciała o charakterystycznym sposobie chodzenia. Podczas kradzieży ubrany był najczęściej w spodnie koloru pomarańczowego - wyjaśnia Banaszak. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać anonimowo pod numerem sucholeskiego komisariatu:61 84-130-10.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.32 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro