Reklama
Reklama

Nocny pożar Audi A7 w Komornikach: podpalenie?

fot. czytelnik

Przed północą na ulicy Storczykowej w Komornikach doszło do pożaru samochodu osobowego. Spłonęło Audi A7. Jeden ze świadków sugeruje, że było to podpalenie. Służby badają sprawę.

Do zdarzenia doszło około 23.40 w Komornikach przy ulicy Storczykowej. - Po około 15 minutach przejechał pierwszy zastęp PSP z Lubonia i po 20 minutach drugi zastęp OSP z Plewisk. Akcja gaszenia zakończyła się kilka minut po północy. W audi spłonęła cała komora silnika - pisze nasz czytelnik. - Według opinii świadka prawdopodobnie doszło do podpalenia. Policja prowadziła oględziny do około 1:00 w nocy - dodaje.

Dyżurny poznańskich strażaków wyjaśnia, że w akcji gaszenia auta rzeczywiście brały udział dwa zastępy straży pożarnej. - Nikomu nic się nie stało, ale spaliła się cała komora silnika - mówi. - Przyczyny pożaru będzie ustalać policja - dodaje.

Nasz czytelnik przyznaje, że na ulicy Storczykowej w Komornikach dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. - Dwa razy wybuchła bomba, trzy razy złodzieje ukradli samochody i teraz pożar samochodu. Wspaniałe osiedle - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

34℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
8.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro