Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama

Szczeniak pojony przez kobietę alkoholem nie przeżył

j
piątek, 24.07.2015 r.
godz. 16.27
j | piątek, 24.07.2015 r., godz. 16.27
Szczeniak pojony przez kobietę alkoholem nie przeżył
fot. Schronisko dla zwierząt w Poznaniu/Facebook

Pies był pojony alkoholem przez żebrzącą kobietę, która w ten sposób chciała uspokoić zwierzę by było cicho i pomagało kobiecie w żebraniu. Sprawą zajęli się pracownicy poznańskiego schroniska i straż miejska. Szczeniaka nie udało się uratować.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1023 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak już wcześniej informowaliśmy pies został odebrany żebrzącej na Ratajach kobiecie przez strażników miejskich w środę. Natychmiast trafił w ręce pracowników poznańskiego schroniska. Gdy zbadali go nasi lekarze, okazało się, że jest odurzony alkoholem. Teraz leży pod kroplówką, trzeba wypłukać z niego toksyny. Dostał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, a także - osłonowo - antybiotyk. Przebadaliśmy mu krew - wątrobę ma zdrową. Chodzi, choć trochę się zatacza. Lekarze mówią, że z tego wyjdzie - poinformowali pracownicy schroniska na profilu w serwisie Facebook.

Piesek niestety nie przeżył. Nie zdążyła nacieszyć się życiem, bawić się, psocić - jak to szczeniak. Nie zdążyła trafić na kogoś, kto ją pokocha i zapewni życie jak w bajce. Niedawno odeszła. Już wczoraj po południu miała atak padaczki. Dziś było gorzej. Usiłowaliśmy ją ratować, bezskutecznie. Tam, gdzie jest teraz, na pewno jej lepiej – poinformowali w piątek  pracownicy schroniska.

Reklama