Zaginął 16-letni Łukasz Leśniewski
Dodano czwartek, 23.07.2015 r., godz. 11.43
Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 16-latka, Łukasz Leśniewskiego. Nastolatek pochodzi z Jarocina. Ostatni raz widział się z rodziną we wtorek wieczorem. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa.
Jak informuje Agnieszka Zaworska z policji w Jarocinie, 16-letni Łukasz Leśniewski widział się z bliskimi we wtorek, 21 lipca, około 21.00. - Z domu wyszedł nie informując nikogo o swoich zamiarach. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną - tłumaczy.
Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie ciemne włosy z jasnymi pasemkami na grzywce. - Chłopak posiadał ze sobą torbę wędkarską. Zaginiony z domu wyjechał męskim rowerem z napędem elektrycznym. Rower koloru czarnego z charakterystycznym brązowym siodełkiem - dodaje.
Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa 16-latek. Jeśli masz informacje na jego temat - skontaktuj się z policją w Jarocinie. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 62 749 82 00 lub 997 i 112.


