Reklama
Reklama

Paul Van Dyk wystapi w Poznaniu

Jedyny koncert w Polsce, premiera nowej płyty. Pierwszy, w historii muzyki klubowej koncert, który odbędzie się na stadionie. Paul Van Dyk już przygotowuje dla nas ogrom niespodzianek.

Paul Van Dyk to światowej sławy Dj i producent, który pochodzi Niemiec. Swój pierwszy remiks zaprezentował tuż po zburzeniu Muru Berlińskiego w legendarnym klubie Tresor. Pierwsze sukcesu już były widoczne w 1992 roku, kiedy wydał swój pierwszy winyl, a następnie pierwszy album "45 RPM". Od tego czasu zdobył uznanie wielu szanowanych wzorów muzyki klubowej. Początkowo zapraszany w celach nauki, a następnie jako gwiazda wieczoru Paul Van Dyk koncertował na całym świecie. W 2003 roku nagrał ścieżkę dźwiękową do meksykańskiego filmu "El Manuel Del Zurdo" za którą został nominowany do nagrody Meksykańskiej Akademii Filmowej. Rok 2005 był szczególnym w karierze muzyka. Został, bowiem uznany najlepszym Dj przez szanowany Dj Magazin.

Podczas koncertu w Polsce artysta będzie promował swój najnowszy album. Dokładnie w dniu koncertu przewidziana została premiera płyty. "In Between", bo taką nazwę nosi wydarzenie, to oprawa wizualna, dźwiękowa i choreograficzna na światowym poziomie. Wytwórnia My Music, która jest organizatorem koncertu zapewnia, że to nie jedyna gwiazda, która wystąpi podczas koncertu. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Koncert odbędzie się 4 sierpnia na stadionie przy ul. Bułgarskiej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
6℃
Poziom opadów:
5.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro