Reklama
Reklama

4 poznanianki w prowokacji Tagthesponsor: 25 tysięcy dolarów za seks z szejkiem

Fragment opublikowanej rozmowy.

Tagthesponsor.com zamówił u agentki polskich modelek 10 dziewczyn do towarzystwa dla arabskiego szejka w celu spełniania jego fantazji seksualnych... w tym koprofilii.

Tagthesponsor.com zajmuje się prowokacjami, których ofiarą padają modelki z serwisu społecznościowego Instagram. Wedle Tagthesponsor, wiele modelek prezentujących na Instagramie swoje zdjęcia z licznych podróży po całym świecie jest tak naprawdę "dziewczynami do towarzystwa". "To zwykła prostytucja w ich wykonaniu, równie dobrze mogłyby pod zdjęciami zamieszczać oceny, które wystawili im klienci. Jesteśmy za prostytucją, jednak nie akceptujemy kobiet, które sprzedają swoje ciało i patrzą z góry na tych, którzy żyją zwykłym, normalnym życiem" - piszą założyciele serwisu.

Tym razem ofiarą prowokacji padły Polki. Podstawiona przez Tagthesponsor.com osoba skontaktowała się z agentką polskich modelek i zamówiła u niej 10 dziewczyn, które miałyby towarzyszyć szejkowi na jego statku podczas podróży w okolicach Saint Tropez przez 5 dni. Wedle prowokatora szejk miał oferować każdej z dziewczyn od 7 do 25 tysięcy dolarów, ale oczekiwał oprócz towarzystwa, seksu oraz koprofilii. Czym jest koprofilia cytujemy za wikipedią - Koprofilia - parafilia, w której źródłem podniecenia seksualnego jest kontakt z kałem własnym lub partnera (smarowanie ciała lub wypróżnianie się na klatkę piersiową).

Z zamówieniem nie było żadnych problemów - agentka przyjęła zlecenie, wysłała prowokatorowi zdjęcia dziewczyn i finalnie potwierdziła, że zaakceptowane przez szejka dziewczyny akceptują zasady spotkania. Serwis Tagthesponsor.com ujawnił kompletny zapis rozmowy pomiędzy prowokatorem a agentką polskich modelek, w tym zdjęcia. Na opublikowanych w toku konwersacji zdjęciach bezsprzecznie rozpoznajemy 4 modelki z Poznania. Nie podamy ich nazwisk.

Nie mamy możliwości weryfikacji rewelacji Tagthesponsor.com, w tym w szczególności potwierdzenia, że agentka faktycznie uzyskała akceptację opisanych praktyk od każdej z dziewczyn, w tym od czterech poznanianek. Przeraża cała sytuacja i swoboda z jaką agentka prowadziła korespondencję z podstawionym prowokatorem - trudno nie mieć wrażenia, że nie robi tego po raz pierwszy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawałnice przeszły przez Wielkopolskę. We wtorek znowu może zagrzmieć!
30℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro