Reklama

Dwa wieczorne wypadki w regionie

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Kierujący samochodem osobowym zginął na miejscu po zderzeniu z samochodem ciężarowym w miejscowości Przesieki, a w Złotkowie doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów i lądował śmigłowiec LPR.

Przed godziną 20 na drodze krajowej numer 22 w miejscowości Przesieki (powiat czarnkowsko-trzcianecki) doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Renault i ciężarówki. Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie zjechał wprost pod ciężarówkę. W wyniku zdarzenia kierujący zginął na miejscu, a pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Droga krajowa numer 22 była zamknięta przez ponad dwie godziny, a w działaniach ratowniczych uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja.

Natomiast na drodze krajowej numer 11w Złotkowie przed godziną 19 kierujący samochodem osobowym marki Peugeot wypadł z drogi po zdarzeniu z udziałem dwóch innych samochodów osobowych. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, a poznaniacy wracający z weekendu do miasta stali w długim korku. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro