Reklama

PEKA będzie promowana na festynach

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

ZTM w najbliższy weekend, podczas festynów dla mieszkańców w Rokietnicy i na osiedlu Zwycięstwa będzie promował system PEKA, a w sobotę otworzy wszystkie Punkty Obsługi Klienta.

W sobotę na placu przy ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy odbędzie się doroczna impreza "Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć". Tuż przy wejściu głównym na teren imprezy powstanie stoisko przygotowane przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i przewoźnika z gminy Rokietnica - firmę ROKBUS. Punkt Informacyjny PEKA będzie czynny w godzinach od 12.00 do 17.00.

Natomiast w niedzielę mobilny Punkt Informacyjny PEKA stanie na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu, gdzie przy kościele pw. Matki Bożej Zwycięskiej odbywać się będzie Winogradzki Festyn na Pożegnanie Lata. ZTM zachęca do odwiedzin punktu w godzinach od 14.00 do 19.00. W Punktach Informacyjnych PEKA, będzie można: uzyskać informacje o systemie lub złożyć wniosek o wydanie karty PEKA lub PEKA Junior (będzie też możliwość wykonania bezpłatnego zdjęcia na kartę PEKA).

Przypominamy, że w sobotę wszystkie Punkty Obsługi Klienta ZTM Poznań będą czynne w godzinach od 8.00 do 20.00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro