Reklama
Reklama

Szalony kierowca na ul. Bukowskiej

Szalony kierowca samochodu osobowego na ul. Bukowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej 307 wyprzedzał na lewoskręcie, przed metalową barierka oddzielająca dwa pasy ruchu oraz słupem sygnalizacji świetlnej i był bliski doprowadzenia do wypadku z udziałem kilku pojazdów.

Nasz czytelnik pan Piotr poruszający się w piątkowe popołudnie drogą wojewódzką numer 307 w Dąbrowie przed skrzyżowaniem ul. Bukowskiej z ul. Batorowską zaobserwował dziwnie zachowującego się kierowcę samochodu osobowego, który szukał możliwości wyprzedzenia pojazdów. W pewnym momencie ten kierowca zaczął wyprzedzać na lewoskręcie, przed metalową barierka oddzielająca dwa pasy ruchu oraz słupem sygnalizacji świetlnej i był bliski doprowadzenia do wypadku z udziałem kilku pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. - Młodzieńcza fantazja, czy może rażąca głupota... - zastanawia się nasz czytelnik.

Przypomnijmy, że Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu prowadzi akcję "Stop agresji drogowej" i każdy obywatel może przesłać na specjalną skrzynkę elektroniczną [email protected] materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach regionu. Aby możliwe było pociągnięcie do odpowiedzialności sprawcy wykroczenia w ruchu drogowym wraz z filmem należy przesyłać niezbędne informacje: data, godzina i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica), dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka, dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, tel. kontaktowy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro