Reklama

Maciej Skorża zapowiada trzy transfery do Lecha Poznań

fot. Lech TV
fot. Lech TV

- Chodzi o trzech zawodników i mam nadzieję, że uda się to załatwić. Nie oszukujmy się. Potrzeba drużynie również świeżej krwi z powodów mentalnych. Będę naciskał na zarząd - mówi nowy trener Lecha Poznań, Maciej Skorża.

Trener Maciej Skorża został oficjalnie zaprezentowany, jako nowy szkoleniowiec Lecha Poznań w środę, ale już od kilku dni pracuje dla klubu. Ostatnio był obserwować jednego z piłkarzy, który ma wzmocnić zespół i uczestniczył w obradach komitetu transferowego Kolejorza. Wszystkie transfery mają zostać dopięto do niedzieli, gdyż wtedy zamyka się okno transferowe.

- Musimy jak najszybciej wrócić do europejskich pucharów i to jest mój cel, do którego chcemy zmierzać. Aktualnie sytuacja w drużynie jest dość skomplikowana i wszyscy o tym wiemy. Po odejściu Łukasza Teodorczyka drużyna potrzebuje absolutnie wzmocnień. Liczę, że ustalenia, które z zarządem klubu podjęliśmy wspólnie wejdą w życie i uda się to wszystko zrealizować. Chodzi o trzech zawodników i mam nadzieję, że uda się to załatwić. Nie oszukujmy się. Potrzeba drużynie również świeżej krwi również z powodów mentalnych, a nowe twarze w szatni pozwolą drużynie troszeczkę wejść na inne obroty. To będzie taki nowy powiew. Coś nowego i świeżego, a drużyna w obecnej chwili bardzo tego potrzebuje. Ja zrobię z mojej strony wszystko i będę naciskał, żeby te ustalenia udały się. Nowych zawodników musimy wprowadzić już teraz. Nie wyobrażam sobie, aby to był sezon stracony dla Lecha Poznań. Usatysfakcjonowany będę tylko wtedy jak Lech wygra ligę. Jest to jeszcze do zrobienia, ale będzie to piekielnie trudne. Ostatnie transfery powinny być zimą, aby to była ekipa, która będzie zgrywana pod kątem gry w europejskich pucharów -
mówił na konferencji prasowej nowy trener Lecha Poznań, Maciej Skorża.

Wiceprezes klubu Piotr Rutkowski zapowiedział, że już żaden z zawodników nie opuści klubu. Ponadto potwierdził, że klub prowadzi rozmowy z 3 piłkarzami i minimalnie chce sprowadzić 2 zawodników.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro