Reklama
Reklama

Trałka: będziemy przemawiać na boisku

- Potrzeba zwycięstw, żeby wróciła wiara w nas. Nie będę opowiadał pięknych bajek, będziemy przemawiać na boisku i tylko tak możemy pokazać kibicom, że nam zależy na Lechu - mówi pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

- Wiemy, że sytuacja jest nietypowa. Skupiamy się na treningach i nie zastanawiamy się, gdyż nic nam to nie da. Trener Chrobak stara się zmienić nasze oblicze przed meczem z Pogonią Szczecin, ale ma niewiele czasu. Wszystko po to, żebyśmy wygrali mecz i kibice byli zadowoleni choćby w niewielkim stopniu. Gramy nie tylko o punkty, ale również o powrót wiary w ten klub i zespół. Mam nadzieję, że treningi z trenerem Chrobakiem pozwolą nam wyjść z "dołka". Ten problem sami sobie stworzyliśmy i nie ma jednej recepty, aby wszystko wróciło do normy. Na to potrzeba czasu. To siedzi w głowach. Nie chcę użalać się nad sobą i biczować, gdyż to nie ma większego sensu. Sami musimy z tego wyjść. Potrzeba zwycięstw, żeby wróciła wiara w nas. Nie będę opowiadał pięknych bajek, będziemy przemawiać na boisku i tylko tak możemy pokazać kibicom, że nam zależy na Lechu. Wszystko zweryfikuje boisko i najbliższy mecz z Pogonią Szczecin - mówi pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro