Reklama
Reklama

Trałka: Stjarnan na pewno będzie bronić korzystnego dla siebie wyniku

fot. Lech TV
fot. Lech TV

- Stjarnan na pewno będzie bronić korzystnego dla siebie wyniku i chciałbym, żeby ten mecz rozpoczął się jak z Nomme Kalju. Nie nastawiam się, ze będzie lekko, łatwo i szybko... - mówi przed czwartkowym meczem ze Stjarnan pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

- To jest mało istotne, co mamy zrobić. Teraz musimy wyjść i wygrać, aby awansować do IV rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Boisko zweryfikuje wszystko, co zrobiliśmy do tego meczu. Wiadomo, że jest ciężki moment, gdyż przegraliśmy na Islandii, ale drużynę poznaje się w takich momentach i ten zespół pokaże w czwartek, że ma charakter. Będziemy atakować i mocno napierać od początku spotkania. Stjarnan na pewno będzie bronić korzystnego dla siebie wyniku i chciałbym, żeby ten mecz rozpoczął się jak z Nomme Kalju. Nie nastawiam się, ze będzie lekko, łatwo i szybko... Będzie super jak zdobędziemy gola już w 1. minucie - mówi w Lech TV przed czwartkowym meczem ze Stjarnan pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przypomnijmy, że spotkanie rewanżowe Lecha Poznań z zespołem Stjarnan FC odbędzie się w czwartek, 7 sierpnia 2014 roku, o godz. 19.00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilety normalne na spotkanie są w cenach 20 zł, 27 zł i 35 zł, a szczegółowy cennik jest dostępny na www.lechpoznan.pl. Wejściówki można nabyć na trzy sposoby. Bez wychodzenia z domu zrobisz to przez internet na stronie kartakibica.lechpoznan.pl. Udaj się na spacer po bilet do jednego z Punktów Partnerskich klubu lub w kasach INEA Stadionu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro