Reklama
Reklama

Wycieczka szlakiem kościołów drewnianych Puszczy Zielonka

fot. organizator
fot. organizator

Związek Międzygminny Puszcza Zielonka oraz Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce szlakiem kościołów drewnianych Puszczy Zielonka. Tym razem na trasie wycieczki znajdzie się aż siedem kościołów.

Wycieczki po Puszczy Zielonce organizowane są cyklicznie - Szlak Kościołów Drewnianych Wokół Puszczy Zielonka powstał, by przybliżać turystom niepowtarzalny krajobraz kulturowy północnych okolic Poznania. Stanowi go dwanaście urokliwych kościołów, znajdujących się we wsiach i miasteczkach, które otaczają rozległe lasy - opowiada Wojciech Mania z PLOT.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najbliższa wycieczka po Puszczy Zielonce rozpocznie się 9 sierpnia o godzinie 8:45. Uczestnicy wyjazdu spotkają się pod poznańską katedrą, a następnie odwiedzą kościoły drewniane w Wierzenicy, Węglewie, Jabłkowie, Rejowcu, Murowanej Goślinie, Długiej Goślinie i Kicinie. Organizatorzy wycieczki zapewniają opiekę przewodnika oraz obiad. Bilety uprawniające do udziału w wycieczce kosztują 20 złotych i są do nabycia w punktach informacji turystycznej w Poznaniu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
67.32 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro