Trałka najlepszym piłkarzem Lecha w meczu z Nomme Kalju

Łukasz Trałka został wybrany przez czytelników Epoznan.pl najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w zwycięskim meczu z Nomme Kalju 3:0, po którym podopieczni Mariusza Rumaka awansowali do III rundy el. Ligi Europejskiej.

Tym razem głosowanie na "Najlepszego piłkarza Lecha w meczu" nie było tak jednostronne, a najwięcej głosów zebrał Łukasz Trałka - 25 procent głosów. - Był tam gdzie był potrzebny, kasował wszystko, co się dało. Regularnie mówiłem do brata "Trałka go zaraz skasuje" i po chwili akcja przerwana. Żył a w pewnych momentach całkowicie znikał, żeby pojawić się przerywając akcję Nomme. Zapowiada się, że może stanowić podporę defensywnej części pomocy - napisał o grze Łukasza Trałki nasz czytelnik, pan Zygmunt. Drugie miejsce zajął napastnik Vojo Ubiparip, a trzecie zdobywca bramki Tomasz Kędziora.

Lech Poznań - Nomme Kalju 3:0 (2:0)
Tomasz Kędziora (33. minuta), Kasper Hamalainen (43. minuta), Dawid Kownacki (90. minuta)
Żółta kartka: Darko Jevtić
Sędzia: Sebastian Coltescu (Rumunia)
Widzów: 20263

Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Łukasz Trałka, Darko Jevtić - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen (68. Dawid Kownacki), Szymon Pawłowski (74. Muhamed Keita) - Vojo Ubiparip (85. Łukasz Teodorczyk).

Nomme Kalju: Vitali Teles - Henrik Purg (46. Mihkel Ainsalu), Alo Barengrub, Jorge Rodrigues, Ken Kallaste - Hidetoshi Wakui, Reginald Alidor - Karl Mool, Robert Kirss (68. Juri Jevdokimov), Damiano Quintieri - Felipe Nunes (75. Jarmo Ahjupera).