Reklama
Reklama

Trałka: jestem pewien, że wygramy z Nomme Kalju

fot. Telewizja WTK
fot. Telewizja WTK

- Jestem pewien, że zagramy z tyłu na zero, a do przodu będziemy napierać mocno i wygramy z Nomme Kalju - mówi przed czwartkowym meczem pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

- Kontuzja Karola nie wpłynie na moją rolę na boisku. Będzie taka sama. Jego brak to nie jest dla nas komfortowa sytuacja, bo zawęża się pole manewru. Liczę, że szybko wróci do zdrowia. Natomiast, jeśli chodzi o czwartkowy mecz z Nomme Kalju jestem pewien, że bez Karola również go wygramy. Choć w niedzielę graliśmy z Piastem to większość z nas była już myślami przy rewanżu z Nomme Kalju. Głównym mankamentem w pierwszym meczu był brak spokoju przy ostatnim podaniu oraz brak skuteczności. Jestem pewien, że zagramy z tyłu na zero, a do przodu będziemy napierać mocno. Darko Jevtić, który najprawdopodobniej zastąpi Karola ma więcej walorów ofensywnych i to w czwartkowym meczu może być bardzo przydatne. Rywalizacja o miejsce w składzie jest i to bardzo dobrze. Sytuacja w kadrze jest lepsza w porównaniu z zeszłym rokiem - mówi przed czwartkowym meczem z Nomme Kalju pomocnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

Spotkanie rewanżowe II rundy eliminacji Ligi Europejskiej pomiędzy Lechem Poznań a Nomme Kalju rozpocznie się w czwartek, 24 lipca o godz. 19:00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Przypomnijmy, że podczas czwartkowego meczu zamknięty będzie "Kocioł". Osoby, które kupiły karnet obejmujący spotkania kwalifikacyjne do Ligi Europy i zajmują miejsce w "Kotle", mogą bezpłatnie zmienić miejsce na sektory strefy C Trybuny Białasa. Bilety na mecz są w cenie od 10 zł do 35 zł. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na stronie www.bilety.lechpoznan.pl.

Bilet na to spotkanie Lecha Poznań z Nomme Kalju można również wydrukować samodzielnie w domu na stronie kartakibica.lechpoznan.pl, kupić w kasach INEA Stadionu lub w Punktach Partnerskich (dla posiadaczy Kart Kibica). Kasy stadionu w tygodniu są czynne w godzinach 9:00 - 19:00, a w czwartek w godzinach 9:00 - 20:00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
24.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro