Reklama
Reklama

Teren rekreacyjny powstanie przy markecie na Ratajach

Wracamy do sprawy nielegalnego parkingu, który powstał przy jednym z marketów na poznańskich Ratajach. W piątek do sprawy ustosunkowała się centrala firmy LIDL, która twierdzi, że parking zostanie zamieniony w... teren rekreacyjny.

O sprawie parkingu, który powstał na terenie przyszłego Parku Rataje pisaliśmy wczoraj. Dziś sprawę zdecydowało się skomentować biuro prasowe sieci LIDL. Okazuje się, że inwestycja w tym miejscu nie jest jeszcze skończona, a docelowo w tym miejscu powstanie teren o charakterze rekreacyjnym - Planujemy dalsze prace na tym terenie polegające na stworzeniu małej architektury - nasadzeniu większej ilości zieleni, ustawienie donic oraz instalację 15 ławek. Działania nasze mają na celu poprawę estetyki tej okolicy. Teren wokół sklepu został wsypany gresem dla wygody zarówno mieszkańców jak i klientów naszego sklepu - wyjaśnia Patrycja Kamińska z biura prasowego i dodaje - Mamy nadzieję, iż teren ten będzie służył nie tylko naszym Klientom, ale również wszystkim okolicznym mieszkańcom.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro