Reklama
Reklama

Nieznane historie znanych miejsc. Kolejny spacer z przewodnikiem

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Na kolejną wycieczkę po mieście zapraszają przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl. Najbliższa wycieczka będzie nietypowa, przewodnicy zabiorą zwiedzających w miejsca, które zazwyczaj się omija.

Inicjatywa PoPoznaniu.pl zainicjowała działalność dwa lata temu, a specjalnością skupionych wokół niej przewodników są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów, mrocznych historii i jeżyckich tajemnic. Tym razem przewodnicy zapraszają na wycieczkę "Nieznane historie znanych miejsc" - Każde miejsce i każdy budynek kryje w sobie niezwykłą historię i gdyby przewodnik chciał opowiedzieć choćby te najciekawsze, żadna wycieczka nie opuściłaby nawet Starego Rynku. Dlatego tym razem pominiemy wszystkie "punkty obowiązkowe" i damy szansę tym historiom i anegdotom, na które na zwykłej wycieczce nie ma czasu - zachęcają przewodnicy.

14 czerwca odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie jedenastej, a druga o szesnastej. Wszyscy chętni powinni pojawić się o wybranej godzinie przed Ratuszem. Tradycyjnie wycieczki są darmowe, ale na koniec przewodnika można wynagrodzić napiwkiem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To może być niebezpieczna noc. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro