Reklama
Reklama

Robi zdjęcia biustom na imprezach. Przyjeżdża do Poznania

Wujaszek Liestyle, czyli człowiek, który pojawia się na imprezie z misją... uwiecznienia na zdjęciach jak największej liczby gołych biustów, przyjeżdża do Poznania. W piątek w klubie SQ odbędzie się impreza No Bra Day - w ramach "obchodów" Dnia bez stanika.

Zazdrości mu wielu mężczyzn. Wujaszek Liestyle jest znany przede wszystkim w Warszawie. Z czego? Z robienia zdjęć gołym biustom na imprezach. Często zdarza się, że same dziewczyny proszą go o to, by zrobił im zdjęcie, które później prezentuje m.in. na swoim profilu na Instagramie. Szansę na nietypową fotografię w wykonaniu "Wujaszka" będą też mieć poznanianki. W najbliższy piątek, 30 maja, w klubie SQ odbędzie się impreza "Liestyle Party Hard No Bra Day" w ramach "obchodów" Dnia bez stanika.

- No Bra Day to data, kiedy Wujaszkowi wolno jeszcze więcej niż dotychczas! Nie bójmy się tego słowa, jemu się to NALEŻY! Nieprzypadkowo ekipa Liestyle to bardzo ważne dla siebie święto spędza w Poznaniu. Zdaniem Wujaszka, Pyrlandia wie co to znaczy party hard i ma naprawdę doskonałą reprezentację biustów. Na nie wszystkie - małe, duże, nieważne, byle damskie! - czekamy 30 maja! Tylko nie zapomnijcie zapomnieć stanika - tak SQ reklamuje imprezę, która rozpocznie się w piątek o 22.00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro