Reklama
Reklama

Walentynkowy spacer po Poznaniu

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl zapraszają na kolejną tematyczną wycieczkę po Poznaniu. Tym razem pretekstem do wycieczki są walentynki, a spacer odbędzie się śladami poznańskich historii miłosnych.

Inicjatywa PoPoznaniu.pl zainicjowała działalność dwa lata temu, a specjalnością skupionych wokół niej przewodników są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów, mrocznych historii i jeżyckich tajemnic. Najbliższa wycieczka odbędzie się 15 lutego, a przewodnicy odkryją przed jej uczestnikami poznańskie historie miłosne - Będzie to spacer śladem poznańskich historii miłosnych - wielkich i małych, tych szczęśliwych, ale też tych smutnych i niespełnionych. Zapraszamy zakochane pary, zapraszamy w pojedynkę, kto wie może to właśnie na naszym spacerze znajdziecie swoją drugą połowę? Zapraszamy też wszystkich zakochanych w Poznaniu! - zachęcają przewodnicy.

Piętnastego lutego odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10, a druga o godzinie 17. Chętni powinni pojawić się o wybranej godzinie na Placu Kolegiackim. Udział w wycieczce jest darmowy, ale po zakończeniu wycieczki można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro